Regulamin

Regulamin FaceZbok.pl


* Korzystając z serwisu FaceZbok.pl oświadczasz, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz poniższy regulamin. Jeśli jednak nie akceptujesz go, to prosimy o opuszczenie tej strony.
* Oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i oglądasz zamieszczone w serwisie FaceZbok.pl materiały o treści erotycznej wyłącznie na własna odpowiedzialność.
* Serwis FaceZbok.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody bezpośrednie, pośrednie, skutki uboczne czy konsekwencje wynikłe z użytkownika strony czy samych materiałów zawartych na niej.
* FaceZbok.pl nie bierze także odpowiedzialności za błędy lub przerwy w dostępie do strony, osobiste urazy lub uszkodzenia własnego mienia, nieautoryzowany dostęp do kont użytkowników, wirusy lub utraty danych ani jakiekolwiek inne niedogodności czy problemy, który wystąpiłby w skutek użytkowania serwisu FaceZbok.pl. Jednakże serwis zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań do tego, aby serwis był wolny od wad w działaniu, wirusów lub innych czynników mogących spowodować jakiekolwiek niedogodności czy problemy.
* Użytkownik udostępniajacy w serwisie FaceZbok.pl materiały/pliki zobowiązuje się, że robi to na własną odpowiedzialność, oraz zna zawartośc plików, które udostępnia. Surowo zabronione jest udostępnianie, wgrywanie materiałów, które są zabronione na terenie Polski.
* Każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik ma prawo i możliwość pisania komentarzy pod postami wedle swojego uznania. Jednakże kategorycznie zabronione jest wstawianie linków do innych stron (zwłaszcza innych stron erotycznych, gier internetowych polegających na zbieraniu punktów, systemów zarobku internetowego itd.) oraz obrażenie innych użytkowników serwisu. W uzasadnionych przypadkach poszczególnym użytkownikom zostanie ograniczona możliwość pisania komentarzy lub dostęp do serwisu.